Kategorie

Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL PRO285X

DOPRAVA ZDARMA Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL PRO285X
 Další obrázky
Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL PRO285X Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL PRO285X Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL PRO285X Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL PRO285X Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL PRO285X Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL PRO285X Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL PRO285X Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL PRO285X Plynový cestovní gril Napoleon TRAVEL PRO285X
DOPRAVA V ČR ZDARMA
Výrobce: NAPOLEON
Model: TRAVEL PRO285X
Dostupnost: Obvykle skladem
Dostupnost produktu Vám upřesní náš specialista
CZK
13790
Naše cena 13 790 Kč
Bez daně: 11 397 Kč
Množství:  
Dvěma pohyby - snadné a rychlé skládání
Technické propracování kanadských kontruktérů, kteří se zaměřili na funkčnost, praktičnost a design umožňuje snadnou a rychlou obsluhu, složení i rozložení. Model PRO285X je další variantou, která Vám oproti prvnímu modelu TQ285X nabízí opět něco navíc.
S mobilním skládací plynovým grilem TravelQ PRO285X si užijete svobodu s grilováním tam, kde se Vám zrovna líbí! Na cestách, s přáteli či rodinou ...
Přenosný gril je uchycen napevno k vozíku, který je možno komfortně složit a následně třeba pověsit na zeď.
Velká kola umožňují lehký pohyb i v přírodě.
Na nohách je nyní nově popruh pro připevnění plynové láhve (do 7 kg).
Cestovní gril NAPOLEON TravelQ PRO285X Vám nabízí dostek prostoru, podobně jako ostatní modely Travel 285, s rozdílem vysokého a litinového víka, díky kterému jednak lépe udržíte vysokou teplotu a také zde můžete grilovat vysoké pokrmy, jako třeba kuře na stojánku.
Velká plocha vaření má tradičně 1840 cm2. Půlený vlnitý litinový rošt je oboustranný, z jedné strany hladký, z druhé špičatý. Je možno nahradit jeden rošt za grilovací desku z příslušenství.
Odpadní šťávy stékají litinovým tělem do vysouvací hliníkové misky, kterou snadno po použití grilu vyjmete a vyčistíte.
Elektrický spolehlivý systém zapalování pro plynové grily Napoleon nalezneme také u cestovního grilu. Jednodušše otočíte knoflíkem, cvakne a zapálí konkrétní hořák a nastavíte intenzitu.
U cestovního grilu je kladen důraz především na praktičnost, funkčnost a design, což můžeme vidět na snadno manipulovatelném ovládání tohoto grilu. Oba hořáky jsou samostatně ovladatelné, s plynulou regulací výkonu. Nabízí se Vám tedy možnost nepřímého grilování.
grilparty.cz